Mirdzēt priekā!

PIPARMĒTRA meitenes

// ir ļoti daudz kas, ko mēs vēlētos dot un pateikt, dažreiz liekas, ka nepietiktu tintes, lai visas virsmas labiem vārdiem aprakstītu. daudz kam ir iziets cauri un daudz esam piedzīvojušas, un ziniet ko?! galu galā dzīve ir par mīlestību un prieku, un par to, ka tā jādod tālāk. 

// dot to sasildīto daļu sirds, kas plaukstā mitusi. dot vārdus, dot laiku, dot dienas. dot karstu kafiju no rīta gultā un dot karstas bučas vēlā vakarā. dot apskāvienus un dot uzmundrinājumus. dot vārdus, kas uzrakstīti uz kartiņas, dot atmiņas uzņemtā bildē, dot siltu tēju mīļā krūzē, dot apliecinājumus tā, kā jūti to Tu! draugs, paldies, ka esi ar mums un mudini mūs radīt. tā piparmētru lapa šoreiz krīt krūzē tieši par Tevi.

// jā, mēs zinām, ka bieži vien ar tiem trīs trāpīgajiem vārdiem arī ir par maz. zinām arī to, ka ne vienmēr tos ir tik viegli pateikt. un kad vārdiem vairs nav vietas un kad smagums uz sirds, tad jāliek smagums plaukstā, un te nu Tev ir iespēja izvēlēties daudz un dikti, kas sirdī kņudina, un ar visplatāko banti iesaiņot sajūtas un dot.

"mēs radām, lai iepriecinātu apkārtējos un ikdienas steigā neaizmirstu pateikt mīļajiem "paldies", "es tevi mīlu" un visādi citādi vārdiem un darbiem apskautu."

— Rebeka Liepiņa & Līga Rīga