PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Iegādājoties produktus mājaslapā www.piparmetra.com Tu automātiski piekrīti noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk, tādēļ mēs iesakām pirms iepirkšanās rūpīgi izlasīt noteikumus.

MAKSĀJUMI


Šīs mājaslapas maksājuma sistēmu nodrošina pakalpojumu sniedzējs: SumUp EU Payments UAB.

 

Apmaksai vari izmantot:

- VISA

- Mastercard

- Maestro

- V Pay

- Bankas pārskaitījumu.

 

Visas cenas norādītas Eiro ar iekļautu pievienotās vērtības (PVN) nodokli.

PIRKUMI

Lai iegādātos produktus www.piparmetra.com Tev ir jāaizpilda personīgā un maksāšanai nepieciešamā informācija, lai varam sastādīt rēķinu. Kad Tavs pasūtījums ir noformēts, Tu saņemsi apstiprinošu e-pastu. Ja Tev ir kādi jautājumi, droši raksti mums ziņu - hello@piparmetra.com.

PIEGĀDE​

Visi produkti tiek sūtīti no Rīgas, Latvijas un var tikt piegādāti jebkurā pasaules valstī. Sūtīšanas izmaksas tiks parādītas pirms pasūtījuma apmaksas. 

Latvijas robežās mēs iesakām izmantot OMNIVA pakomāta pakalpojumus, bet ārpus Latvijas - Latvijas pasta pakalpojumus, kas ļauj izsekot sūtījumus. 

 Mēs rūpīgi iesaiņojam mūsu produktus kastēs, pakās vai caurulēs, lai nodrošinātu, ka sūtījums līdz Tevīm nonāks perfektā stāvoklī.

Tālāk norādītās vadlīnijas un termiņi ir aptuveni un nevar tikt uzskatīti par garantiju noteiktajā laikā.

Piegādes ilgums: 

  • Latvijā: 2-7 darba dienas (sūtot caur Omnivas pakomātu)
  • Eiropas Savienības valstīs: 7-14 darba dienas (sūtot caur Latvijas Pastu)
  • ārpus Eiropas Savienības: 2-4 darba nedēļas (sūtot caur Latvijas Pastu)

 

Lūdzu, ņem vērā, ka sūtot produktus ārpus Eiropas, pasūtījumiem būs jāiet cauri muitas kontrolei - tas nav iekļauts aptuvenajā piegādes laikā. 

 

Visiem pasūtījumiem virs 80 eiro mēs nodrošinām bezmaksas piegādi uz jebkuru OMNIVA pakomātu Latvijas teritorijā.

 

PREČU ATGRIEŠANA, APMAIŅA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

 

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atgriežot tās atpakaļ tādā veidā, kā saņēmi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Ja vēlaties atgriezt pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu hello@piparmetra.com, iekļaujot pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu.  Mēs dosim norādījumus par produktu atgriešanu. Lūdzu, ņem vērā, ka izdevumus par sūtījuma atgriešanu sedz Tu pats. Kad mēs saņemsim Tavu atgriezto produktu, mēs pārskaitīsim pirkuma summu uz Tavu norādīto kontu 14 dienu laikā. 

Ja esi saņēmis dāvanu, kas nopirkta iekš PIPARMĒTRA veikala un vēlies to atgriezt, mēs varam to apmainīt pret citu līdzvērtīgu produktu. Ja vēlies produktu, kas ir dārgāks, tad starpību vari apmaksāt. Izdevumi par jauna produkta atgriešanu un piegādi ir jāsedz Tev. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinies ar mums: hello@piparmetra.com.

SŪDZĪBAS​

PIPARMĒTRA darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas patērētāju tiesību aktu pamatnostādnēm un likumiem. Sūdzības var iesniegt saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem. Tas nozīmē, ka Tu vari  iesniegt sūdzību par produkta defektiem, kas radušies 24 mēnešu laikā pēc iegādes. Tomēr tas neattiecas uz defektiem, bojājumiem vai nodilumu, ko izraisa nepareiza lietošana, apkopes trūkums vai ikdienas nolietošanas pazīmes. Saistībā ar sūdzībām, defektiem vai preču nepiegādāšanu, lūdzu, sazinieties ar mums: hello@piparmetra.com.

 

PRETENZIJAS AUTORTIESĪBU SAKARĀ

SIA "PIPARMĒTRA LV". Visas tiesības rezervētas.

Viss šīs Mājaslapas saturs, sarakste (pa elektronisko pastu vai parasto pastu), kā arī mārketinga materiāli, kas ir izmantoti Mājaslapas reklamēšanai trešo pušu resursos, ir PIPARMĒTRA īpašums. Tās satura reproducēšana vai pārpublicēšana pilnā vai daļējā apjomā ir aizliegta, izņemot šādiem mērķiem:

Atļauja kopēt personīgai lietošanai:

Jums ir tiesības veidot Mājaslapas satura kopijas vai izdrukāt tā daļas saprātīgai personiskai lietošanai.

Atļauja kopēt vai pārpublicēt ierobežotai izmantošanai:

Jums ir tiesības veidot materiāla kopijas izdrukas veidā vai ciparu formātā izmantošanai trešo personu vajadzībām, ar nosacījumu, ka jūs norādāt PIPARMĒTRA Mājaslapu kā satura un materiālu avotu, pievienojot kādai no šādi pārpublicētajām kopijām augšējā līmeņa hipersaiti (https://www.piparmetra.com/). Jums ir arī jāinformē trešās personas, ar kurām jūs kopīgi izmantojat šādas kopijas, ka šādu kopiju pārpublicēšanas gadījumā kā visu materiālu avots ir jānorāda PIPARMĒTTA Mājaslapa, ievietojot augšējā līmeņa hipersaiti (https://www.piparmetra.com/).



KOMPENSĀCIJA

Jūs apņematies kompensēt mums, aizstāvēt un aizsargāt mūs no kaitējuma, zudumiem, zaudējumiem vai izmaksām, kā arī atlīdzināt izdevumus par juridiskiem pakalpojumiem, kas radušies sakarā ar trešo personu celtu pretenziju, lietu vai prasību saistībā ar šo Noteikumu un nosacījumu pārkāpumu, kļūdām jūsu sniegtos apliecinājumos vai garantijās, vai šīs Mājaslapas izmantošanā no jūsu puses.

 

DROŠĪBA​

Visa saziņa starp mūsu maksājumu sistēmu un kartes turētāju tiek veikta izmantojot šifru, un nevienai nesankcionētai personai nav piekļuve datiem, kas tiek apmainīti pirkuma laikā. Jūsu personīgā kontaktinformācija ir 100% konfidenciāla un netiks izpausta nevienai trešajai personai.

MUITAS NODOKLIS UN PVN​

Ja Tu pasūti PIPARMĒTRA produktus no Eiropas Savienības valstīm, Tu maksā Latvijas Pievienotās vērtības nodokli (PVN), bet tajā neietilpst muitas nodokļi saskaņā ar brīvās preču aprites noteikumiem, tādēļ Tavam pasūtījuma var tikt piemēroti vietējie nodokļi un nodevas. Lūdzu, ņem vērā, ka tas var izraisīt sūtījuma aizkavēšanos, jo produktus aiztur muita. 

PRIVĀTUMA POLITIKA​


PIPARMĒTRA aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK.

PIPARMĒTRA neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru Jūs sniedzat tiešsaistē, bez tiesiska pamata. PIPARMĒTRA pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa tiesību akti.

PIPARMĒTRA var apstrādāt Jūsu personas datus apkopotā veidā statistikas vajadzībām, lai analizētu un uzlabotu sniegtos pakalpojumus un produktus.

PIPARMĒTRA veic visus iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu,
kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

 

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

 

KOMERCIĀLU PAZIŅOJUMU SAŅEMŠANA
 

Piesakoties komerciālu paziņojumu, piemēram, Preču akcijas, īpašie piedāvājumi, saņemšanai, Jūs piekrītat, ka PIPARMĒTRA apstrādā Jūsu personas datus, ko norādāt Reģistrācijas veidlapā un pasūtījuma veikšanas veidlapā, tai skaitā, Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu un iepirkumu vēsturi. 

Ja nevēlaties saņemt komerciālus paziņojumus, atsevišķā e-pasta sūtījumā uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas, kā arī katrā komerciālā paziņojuma saņemšanas laikā Jums ir iespēja atteikties no turpmākas Jūsu e-pasta adreses izmantošanas komerciālu paziņojumu sūtīšanai.

Jūsu personas datus, kas saistās ar komerciālu paziņojumu nosūtīšanu, apstrādā tikai PIPARMĒTRA un mūsu sadarbības partneri, kas nodrošina IT struktūras un e-pastu nosūtīšanas platformas. Sadarbības partneriem tiek nodots minimālais nepieciešamais personas datu apjoms.

Jūsu personas dati šā mērķa ietvaros tiek apstrādāti līdz brīdim, kad Jūs atsauksiet savu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai vai atteiksieties no komerciālu paziņojumu saņemšanas. Informācija par piekrišanas atsaukumu vai atteikumu tiks saglabāta, lai pienācīgi izpildītu Jūsu pieprasījumu nesūtīt komerciālus paziņojumus.

PIPARMĒTRA pārtrauc komerciālo paziņojumu sūtīšanu, tiklīdz tiek apstrādāts Jūsu pieprasījums. Tomēr ņemiet vērā, ka pieprasījuma apstrāde ir atkarīga no tehnoloģiskām iespējām izpildīt Jūsu pieprasījumu, kas var aizņemt līdz piecām diennaktīm.

 

JAUNUMU SAŅĒMĒJS

Piekrītot saņemt jaunumus e-pastā, Jūs piekrītat, ka PIPARMĒTRA uz Jūsu noradīto e-pasta adresi nosūta komerciālus paziņojumus, piemēram, Preču akcijas un īpašos piedāvājumus.

Jūsu personas datus, kas saistās ar komerciālu paziņojumu nosūtīšanu, apstrādā tikai PIPARMĒTRA un mūsu sadarbības partneri, kas nodrošina IT struktūras un e-pastu nosūtīšanas platformas. Sadarbības partneriem tiek nodots minimālais nepieciešamais personas datu apjoms.

 Jūsu personas dati šā mērķa ietvaros tiek apstrādāti līdz brīdim, kad Jūs atsauksiet savu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai vai atteiksieties no komerciālu paziņojumu saņemšanas. Informācija par piekrišanas atsaukumu vai atteikumu tiks saglabāta, lai pienācīgi izpildītu Jūsu pieprasījumu nesūtīt komerciālus paziņojumus.

PIPARMĒTRA pārtrauc komerciālo paziņojumu sūtīšanu, tiklīdz tiek apstrādāts Jūsu pieprasījums. Tomēr ņemiet vērā, ka pieprasījuma apstrāde ir atkarīga no tehnoloģiskām iespējām izpildīt Jūsu pieprasījumu, kas var aizņemt līdz piecām diennaktīm



MĀJASLAPAS DARBĪBAS MĒRĶIS

Šo Mājaslapu ir izveidojusi un uztur PIPARMĒTRA un tās izplatīšanas partneri. Mājaslapa ir izstrādāta tā, lai tā efektīvi kalpotu kā platforma saziņai starp uzņēmumu un klientu, kā platforma zīmola izstrādājumu tirdzniecībai tiešsaistē un arī kā informācijas avots visos jautājumos, kas saistīti ar produkciju un uzņēmumu.

 

INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

Sniedzot Mājas lapā pieejamo produktu aprakstu, mēs cenšamies būt cik iespējams precīzi. Ja informācijā, kas saistīta ar produktu (apraksts, krāsas un tml.) ir notikušas izmaiņas, PIPARMĒTRA nevar garantēt, ka katru brīdi Mājas lapa ir pilnībā atjaunināta, iekļaujot tajā visu aktuālo informāciju.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Visa šajā Mājaslapā pieejamā informācija un saturs, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar preču zīmēm, logotipiem, servisa zīmēm, tekstu, grafiskām zīmēm, pogu ikonām, attēliem, skaņas ierakstu fragmentiem, datu apkopojumiem un programmatūru, to apkopojumu un izkārtojumu (viss kopā saukts par Saturu), ir PIPARMĒTRA, mūsu partneru vai licences devēju īpašums, un to aizsargā Latvijas Republikas likumi un citi starptautiski likumi, kas attiecas uz intelektuālā īpašuma aizsardzību, ieskaitot likumus, kas regulē autortiesību un preču zīmju izmantošanu. Bez skaidras rakstiskas atļaujas mums piederošo preču zīmju izmantošana jebkādā veidā, neatkarīgi no mērķiem, nav atļauta.

CENU VEIDOŠANAS POLITIKA

Tīmekļa lapā www.piparmetra.com visas cenas ir norādītas eiro (EUR) valūtā. Mēs cenšamies nodrošināt, lai cenas vienmēr būtu norādītas precīzi, tomēr nevaram garantēt, ka pasūtījuma veikšanas laikā norādītās cenas būs pareizas, tobrīd spēkā esošas produktu cenas. Saņemot jūsu pasūtījumu, kurā norādītā cena atšķirsies no tobrīd tīmekļa lapā norādītās cenas, mēs sazināsimies ar jums un piedāvāsim iespēju atsaukt pasūtījumu. Ja mēs nespēsim ātri sazināties ar jums, jūsu pasūtījums tiks automātiski uzskatīts par atceltu un jūs saņemsiet atpakaļ visus attiecīgā pasūtījuma ietvaros veiktos maksājumus.

Visām cenām tiek piemērots PVN nodoklis vai citi tirdzniecības nodokļi, ja tādi ir paredzēti. Atkarībā no piegādes adreses jūsu pasūtījumam var tikt piemērota papildu sūtīšanas maksa, kas tiks skaidri norādīta pirms maksājuma apstiprināšanas un iekļauta kopējā pasūtījuma cenā.

NEPĀRVARAMA VARA

SIA PIPARMĒTRA LV nav atbildīga par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus mūsu saprātīgas kontroles, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, terorisma draudiem vai terorisma aktiem, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datoriekārtu un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā mēs centīsimies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar augstāk minēto informāciju, sazinieties ar mums, rakstot uz hello@piparmetra.com.